CUKER // BASEMENT // SK

CUKER

Najstaršia hlava gangu. Ostrielaný DJ, jeden z majiteľov značky a spoluzakladateľ úspešného eventu s rovnakým názvom: Basement a jeden z hlavných organizátorov Basement Festivalu. Jeho sety plné pozitívneho vibe-u sa nesú na vlnách symbiózy tvrdého neurofunku s oldschool-ovými jungle-ami či exotickými jump up-mi. 12 rokov na scéne je pomerne slušnou zárukou energického DNB rituálu. Cuker šúpe do davu overené pecky a vie milo prekvapiť aj vlastnou podpultovou produkciou. Jeho vystúpenia sú tradične v duchu pozitívneho pivničného prieplesku.

 

“Vždy mám rád oživenie setov dobrým MC alebo hudobníkom s jeho nástrojom, či už je to saxofón, trubka, alebo nejaké perkusie. Ľudí to dokáže poriadne vyburcovať!”

Obľúbení interpreti:

Pendulum, Noisia, Camo & Krooked, Delta Heavy, Dirtyphonics, Dub Zero, Dub Phizix, Foreign Beggars, Optiv BTK, Rockwell, Plan B, Sigma, Tantrum Desire, The Prototypes, Audio, Prolix, Rido, Bad Company, Black Sun Empire, Ed Rush and Optical, Chase and Status, Sub Focus, Calyx&Teebee a veľa iných…