Basement w. Hybris & Hoofbeats

Basement w. Hybris & Hoofbeats

 

Po krásnom ukončení roka 2016 w. Smooth, L Plus & MC Coppa začíname naplno aj v roku 2017. Rok 2016 bol plný nezabudnuteľných zážitkov a setov od kvalitných producentov a muzikantov, či už ide o mená ako Serial Killaz UK, Skeptical, EmperorDNB b2b Enei, Trilo, Volume Plus, Lixx, The Prophecy a mnohí ďalší, ktorí nechali po sebe stopu v histórii Basement DnB. Po prvýkrát bol na Slovensku predstavený aj koncept 2 mixov a 6 playerov v rámci akcie BΔSΞMΞNT B2B Sessions – 6 Deck Showcase. Taktiež sa tento rok zrodila kapela BΔSΞBΔND, ktorá zoskupuje skvelých muzikantov a posúva zážitok z Drum&Bass music na nový level. Aby sme nezabudli spomenúť, tak tento rok sme prvý raz v rámci krú spravili aj fúziu všetkých DJs v BΔSΞMΞNT B2B2B2B sete. Rok 2017 bude ešte zaujímavejší a už teraz pripravujeme pre vás jedinečné akcie plné netradičných prvkov.

V roku 2017 bude naším prvým hosťom Hybris reprezentujúci Invisible Recordings, Metalheadz a Critical Music. Tento producent, veľmi špecifický svojím zvukom sa predstaví na BSMNT po prvýkrát.

Druhou špecialitou budú naši hostia z Hoofbeats crew, ktorými sú až 4 zástupcovia – Joshua, Symplex, Modetech a Apokain ! Tešíme sa na túto vzácnu návštevu z ČR a veríme, že aj vy. 🙂

Ako sa stalo tradíciou našich akcií, tak určite za mixom uvidíte aj dvorných BΔSΞMΞNT DJs: Cuker, Mikro, Ls3ke a Meth. 😉

Tešíme sa na vás a fantastický rok 2017..

ENTRY: 7 EUR

SÚŤAŽ UMELCOV:

VÝHRA: 2x VIP VSTUP do backstage na párty Basement w. Hybris & Hoofbeats + 2x konzumačka 10 EUR na bar v Novej Pekárni na túto prvú BSMNT noc v roku 2017. Vybraný bude 1 VÝHERCA, ktorý najviac zaujme svojím dielom.

Ako sa zapojiť do súťaže??
Ak si umelecky zdatný a kreslíš, maluješ, tvoríš akékoľvek umenie, alebo si grafik, streetartist či ilustrátor, tak nám pošli kvalitnú fotku tvojho diela na tému: “basement” . Nie basement, ako značka, ale ako všeobecný pojem, takže ako to uchopíte je na vás. Samozrejme môžete použiť aj vizuál nášho loga, ak budete chcieť.

Vaše diela spropagujeme pod vaším pseudonymom v udalosti Basement w. Hybris & Hoofbeats, či na fanpage Basement DnB. Vaša reálna identita môže ostať pod rúškom tajomstva voči verejnosti, ak ako umelci nevystupujete pod svojím menom.

Kam a dokedy poslať svoju prácu??
Svoje krásne výtvory posielajte na emailovú adresu basementdnb@gmail.com do 31.januára 2016 s predmetom “BSMNT – Sutaz pre umelcov”

Hodnotenie vašich diel bude pod taktovkou BSMNT krú, ako aj blízkych spolupracujúcich umelcov z oblasti fotografie, dizajnu či grafiky.

Výhercu ohlásime 2.februára 2017 😉

Tešíme sa na vaše kresby, maľby, grafiky, graffiti :P, 3D spracovania a iné..nechajte kreativitu plynúť..

BE YOURSELF & LOVE DNB!